TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - SOBOTA

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY - SOBOTA

PODSUMOWANIE :)

nowa-galeria-5203992.jpg nowa-galeria-5203993.jpg nowa-galeria-5203994.jpg

Na początku chciałbym podziękować , tym wszystkim dzięki którym mogliśmy się wspólnie bawić.               1. Rodzice chłopców z Samsona, kolejny raz pokazali, że można na nich liczyć, bez tej pomocy nie dalibyśmy rady. Dziękuję :

Kasi i Przemkowi Fiedorowicz, za ogarnięcie całości, pomoc logistyczną i każdą inną :), Magdzie i Grzesiowi Marciniak za pomoc w kawiarence, konferansjerkę i dźwięki różne, Agnieszce Ochlińskiej za pomoc w kawiarence oraz za organizację opieki medycznej, Beacie i Grzesiowi Ruszkowskim za pomoc w kawiarence i techniczną, Mamie Marcela Tarnowskiego za pomoc w kawiarence,Tomkowi Kożanowi za ogarnięcie tabelek, Arkowi Sadowskiemu za sponsoring nagród, Robertowi Białasowi za pomoc organizacyjną. Wszystkim mamom za wypieki. A całej rzeszy rodziców za pomoc przy organizacji środków potrzebnych do organizacji imprezy.

Dziękuję trenerom Rafałowi (sędzia) i Wojtkowi (sędzia techniczny)

Dziękuję trenerom , za poświęcenie swojego czasu i przybycie w SOBOTNIE popołudnie na salę , po to żeby chłopcy mogli się pobawić :) Dzięki.

A teraz o tym co działo się na boisku :)

Pierwszy do rywalizacji przystąpił zespół Samsonika ( Adam rocznik 2001 , reszta chłopców 2002 i Misiek 2003 ) Spotkanie z Pogonią Prawobrzeże nie zdążyło się jeszcze rozpocząć a już przegrywaliśmy 0:2 , kiedy chłopcy się obudzili było już 0:3 i zaczęliśmy odrabiać straty, niestety nie starczyło czasu i dwie bramki Adama zmniejszyły tylko rozmiary porażki.

Prawobrzeże -Samsonik 3:2

Jako drudzy na boisko wybiegli starsi chłopcy. Mecz z Salosem , dość wyrównany z szansami na bramki z jednej i drugiej strony. Chwila nieuwagi, brak zaangażowania w obronie, zawodnik Salosu oddaje przepiękny strzał , "zrywa pajęczyne" i Salos wygrywa 1:0. Były jeszcze starania by wynik zmienić , niestety nie udało się.

Salos - Samson 1:0

Aby liczyć się w walce o czołowe lokaty zarówno Samsonik jak i Samson , musiały wygrać swoje drugie mecze. I tak się stało. Samsonik rozprawił się 4:1 z Getbolem Podjuchy ( 2 bramkiAdam, 2 bramki Kuba) , natomiast Samson pokonał BAF Barlinek 4:3 ( 2 bramki Hubert, 2 bramki Krzysiu)

No i stało się o grę w pierwszej trójce chłopcy z Samsona zmierzyli się z zespołem Samsonika. Bardzo wyrównane spotkanie. Kilka razy interweniowali bramkarze , zarówno Marcel jak i Tadziu stawali na wysokości zadania, przewagę miał zespół Samsona , jednak nieskuteczność (2 razy sam na sam z bramkarzem był Hubert) został skarcona . Najładniejszą bramkę turnieju dla Samsonika zdobył Adam - (minął Eryka z "dziurą" , zakręcił dwie "rulety" i strzelił bramkę piętą. Po kontrze na 2:0 podwyższył Jakubek. Starsi chłopcy ruszyli do odrabiania strat, jednak mocno zmotywowani obrońcy Samsonika nie pozwolili już na zbyt wiele. Krzysiu zdążył strzelić jeszcze kontaktową bramkę i Samsonik mógł cieszyć się z gry w grupie mistrzowskiej.

Samson - Samsonik 1:2

W grupie mistrzowskiej młodzi piłkarze najpierw zrewanżowali się Pogoni Prawobrzeże wygrywając 4:1. Ten mecz miał jednego bohatera - KUBA CIENIUCH - strzelił wszystkie 4 bramki !!!!

Wygrana z Salosem dawała chłopcom pierwsze miejsce. Mocno zmotywowani zawodnicy , postawili się starszym kolegom. I po bramkach Adam, bramce samobójczej po strzale Jakubka i jeszcze jednej bramce Jakubka , może nie sensacja , ale niespodzianka stała się faktem . Samsonik wygrywa turniej !!!

Samson ostatecznie zjął miejsce 5. Chyba trochę rozczarowani wynikami chłopcy , z dość małym zaangażowaniem podeszli do meczu z BAFem i przegrali 3:2 (bramki Hubert, Krzysiu.)

Królem strzelców turnieju został: Mateusz Kantor (7 bramek) Pogoń Prawobrzeże

Najlepszym bramkarzem wybrano:  Dawida Stańczaka z Salosu

Najlepszym piłkarzem turnieju został : Adam Urysiuk -Samsonik

Adam