Nowy news

• autor: samsonzdroje, 2015-09-19 21:06

LIGA RUSZYŁA

PLAN TRENINGOWY

Dziś rozpoczęła się liga ZZPN dla rocznika 2007. Byliśmy gospodarzem pierwszego jesiennego ligowego turnieju.

Wywalczyliśmy , jeszcze raz to napiszę WYWALCZYLIŚMY komplet punktów. Trafiła nam się bardzo wyrównana grupa i tak już będzie do wiosny , że w walce  o każdy ligowy punkt trzeba będzie wkładać maksimum wysiłku.

Pierwsze spotkanie to potyczka z zespołem Żaki Dąbie. Mecz rozpoczął się od naszych zdecydowanych ataków ,  niestety zdarzyła  nam się drzemka w szykach obronnych i Żaki wyszły na prowadzenie. Do końca WALCZYLIŚMY o zwycięstwo i rewelacyjnie grający dziś Mateusz najpierw wyrównał na 1:1 a na około pół minuty przed końcem dał nam trzy punkty.

SAMSON  - Żaki 2:1

Drugi mecz to spotkanie z Pogonią Prawobrzeże. Tym razem mieliśmy zdecydowaną przewagę :) (pozdrawiam trenera i kiera) , i tak naprawdę WALCZYLIŚMY z bramkarzem zespołu z Bukowego, który bronił w niewiarygodnych sytuacjach. I kiedy Mateusz wyprowadził nas na prowadzenie , przydarzył się pierwszy i jedyny tego dnia błąd Łukasza w kryciu i remisowaliśmy 1:1. I kiedy wydawało się , że bramkarz Prawobrzeża nie da się już pokonać , 20 sekund przed końcem spotkania bramkę GŁOWĄ strzelił dla naszego zespołu Kuba Włodek .

Samson - Pogoń Prawobrzeże 2:1

Ostatni mecz to spotkanie z Błękitnymi Stargard Szcz. I kolejny mecz w którym o końcowym wyniku zadecydowała WALECZNOŚĆ, po dwóch bramkach Mateusza i jednej Arsena wygraliśmy 3:1.I z komleptem punktów zakończyliśmy inauguracyjny turniej ligowy. Wielkie brawa dla całego zespołu. Świetnie w obronie spisywali się Łukasz, Piotrek i Oli nie odpuszczający ani na moment i WALCZĄCY  o każdą piłkę, świetnie do przodu grał Jachimek, Arsen i Adam (świetna asysta) , w Bramce pewnie Maciek i najlepiej tego dnia dysponowany Mateusz . Brawo !!!!!!

TRENINGI

godz 16:00 2008/09