Pierwsze mecze za nami :)

• autor: samsonzdroje, 2015-11-08 21:09

RELACJA Z LIGI

Liga mistrzów ruszyła :) Dla naszych chłopców były to pierwsze poważne mecze, pierwszy raz taki obiekt, pierwszy raz taka publiczność i w ogóle dużo nowych rzeczy :)

I to zdecydowanie za dużo nowości jak na jeden raz, czego efektem były wyniki zespołu ARSENAL.

Tym razem nie udało nam się pokonać żadnego z rywali , za to udało się strzelić kilka bramek , a to w piłlce przecież jest najważniejsze , a przynajmniej najważniejsze dla tak młodych zawodników.

Pozytywną sprawą jest fakt , że z meczu na mecz chłopcy prezentowali się coraz lepiej co dobrze wróży na rewanże które gramy 21 listopada,

Z całą pewnością liga to bardzo cenne doświadczenie które zaowocuje w przyszłości  - wystarczy zajrzeć na relacje z ligi starszych kolegów żeby przekonać się , że praca na treningach i regularne granie , zbieranie doświadczeń powoduje , że mały osiedlowy zespół może grać jak równy z równym z najlepszymi firmami w Szczecinie i województwie.

Od poniedziałku zabieramy się do pracy a wyniki z pewnością przyjdą.

Jeden sukces już mamy, chłopcy w sobotnie popołudnie zamiast spędzić czas przed komputerem lub TV , poruszali się , spędzili czas z kolegami i najbliższymi - bezcenne.

Adam